logo

 

 
 
  Witaj w badaniu Campus International 2022!
 
 

Szanowny Uczestniku/Uczestniczko,

Witamy w badaniu "Campus International 2022"! Badanie jest częścią międzynarodowego projektu badawczego, kierowanego do studentów wszystkich etapów studiów. Całe badanie składa się z trzech ankiet - obecnie zapraszamy do wypełnienia pierwszej z nich. Wypełnienie tego kwestionariusza zajmie tylko kilka minut. W tej ankiecie poprosimy Cię o podanie kilku informacji dotyczących Twoich studiów oraz o podanie adresu e-mail, pod którym będziemy mogli się z Tobą skontaktować w ciągu najbliższego roku.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy roku skontaktujemy się z Tobą jeszcze dwa razy z zaproszeniem do wypełnienia kwestionariusza (zajmie Ci to maksymalnie 15 minut).

W podziękowaniu za udział w badaniu z przyjemnością przekażemy Ci informacje zwrotne z indywidualną analizą Twoich odpowiedzi na koniec ostatniej rundy badania. Informacje te zostaną wygenerowane automatycznie, w związku z czym będą anonimowe.

Oświadczenie o ochronie danych osobowych

Badanie to nie jest prowadzone w celach komercyjnych - jego celem jest uzyskanie wiedzy naukowej. Dane są zbierane anonimowo, tzn. adresy e-mail są zapisywane oddzielnie od danych zebranych w kwestionariuszu, co oznacza, że nie jest możliwe ustalenie, kto udzielił jakich odpowiedzi. Zapewniamy również, że wszystkie dane będą traktowane jako ściśle poufne i wykorzystane wyłącznie do celów naszego badania. Dane będą analizowane na poziomie krajowym i będą udostępniane badaczom z europejskiego konsorcjum projektowego w celu ułatwienia analiz porównawczych. Możesz poprosić o usunięcie swoich danych osobowych w dowolnym momencie bez podawania przyczyny. Udział w badaniu jest dobrowolny i możesz w każdej chwili zrezygnować z udziału bez podawania przyczyny i bez żadnych konsekwencji. Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z przepisami ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz przechowywane w sposób niedostępny dla osób trzecich. Jeśli masz jakiekolwiek dalsze pytania dotyczące badania, prosimy o kontakt na adres: badania@erasmusplus.org.pl.

Jeszcze raz dziękujemy za Twój czas i udział w badaniu!


 

 

Bitte beantworten Sie diese Frage.
Der weitere Verlauf des Fragebogens ist von Ihrer Antwort an dieser Stelle abhängig.
Vielen Dank für Ihr Verständnis!

Please answer this question.
The further course of the questionnaire depends on your answer at this point.
Thank you for your understanding!

Wil je deze vraag beantwoorden omdat het verdere verloop van de vragenlijst van dit antwoord afhankelijk is.
Dank voor je begrip!

Va rugam sa raspundeti la aceasta intrebare.
Continuarea chestionarului depinde de raspunsul dvoastra la acest punct.
Multumim pentru intelegere!

Kérjük, válaszoljon erre a kérdésre.
A kérdőív további menete az ezen a ponton adott válaszától függ.
Köszönjük megértését!

Prosim, odgovorite na to vprašanje.
Nadaljnji potek vprašalnika je odvisen od vašega odgovora v tej točki.
Zahvaljujemo se vam za razumevanje!

Prosimy o odpowiedź.
Od Twojej odpowiedzi w tym miejscu zależy dalszy przebieg kwestionariusza.
Dziękujemy za zrozumienie!

Unerlaubtes Datum!

Impossible date!

Datum klopt niet!

Data imposibila!

Lehetetlen dátum!

Nedovoljen datum!

Data nieprawidłowa!